Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Your AutoCAD license is not valid Çözümü 2024

Autocad lisans uyarıları çok ciddiye almanız gereken bildirimlerdir. Hele ki Your AutoCAD license is not valid uyarısını alıyorsanız durum bir hayli ciddi demektir. Çünkü yüksek ihtimalle lisanssız Autocad kullanımı yapıyorsunuz demektir. İşin kötü tarafı artık bu Autocad’de bu durumun farkında!

Autocad lisans uyarısı verdiğinde ne yapılmalı?

Öncelikle dediğimiz gibi lisanssız kullanım yapıyorsanız ve bunu bir işletmede ticari amaçlarla kullanıyorsanız mutlaka satın almanızı öneririm. Eğer bunu satın almaya bütçeniz yoksa mutlaka bilgisayarınızdan kaçak yazılımı kaldırarak, herhangi bir kalıntı bırakmayın. Cezası tahmin ettiğinizde bir hayli yüksektir ve sizi satın almadığınıza veya kaldırmadığınıza bin pişman ederler!

Israrla “Your AutoCAD license is not valid” uyarını kaldırmakla hatayı sürdürürsünüz. Zira açık şekilde kaçak lisans kullanımı yaptığınız ortadadır.

Satın almaya bütçeniz yetmiyorsa Autocad Alternatifi CADian!

Autocad’in yüksek maliyetleri ve abonelik sistemi nedeniyle zorlanıyorsanız harika bir alternatifiniz var. CADian bire bir Autocad’e benzer arayüz ve DWG dosya formatıyla birlikte geliyor. İşin güzel tarafı Autocad ile aynı komutlarla çalışabiliyorsunuz.

Autocad yerine uygun maliyetle kalıcı lisans

İşyerinizde stres altında lisanssız Autocad kullanmak yerine çok uygun maliyetle kalıcı lisans sahibi olmayı kim istemez ki? Günümüzde belediyelerden bakanlıklara, inşaat şirketlerinden makine endüstrisine kadar çoğu şirket bu alternatife yönelmiş durumda.

Gerçekten işinize yarayıp yaramadığını öğrenmek isterseniz 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. CADian’ı ücretsiz hemen denemek için lütfen tıklayın.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir